166484

NOTHYLLA, 1900-talets första del

Bud: 0 kr
Slutar 5 december 21:00
Utropspris: 600 kr

Trä samt mässing. Höjd 94 cm. Bredd 45 cm. Djup 28,5 cm. Med hjultrissor. Bruksslitage.