166483

NOTSTÄLL, dubbelsidigt, 1900-talets första del

Bud: 175 kr
Slutar 5 december 20:58
Utropspris: 600 kr

Höj och sänkbart. Bredd ca 49 cm. Bruksslitage, färgskav.

  • 29 november 2020 kl. 16:55:03
    91154 (175 kr)
  • 25 november 2020 kl. 21:01:05
    90835 (150 kr)
    124484 (125 kr)
  • 24 november 2020 kl. 18:18:55
    124484 (100 kr)