92208

NYCKELHARPA

Bud: 550 kr
Utropspris: 800 kr

Totallängd ca 100cm, bruksslitage, flertalet stämskruvar med skador

  • 17 maj 2018 kl. 11:43
    98481 (550 kr)
  • 17 maj 2018 kl. 11:43
    116029 (500 kr)
  • 17 maj 2018 kl. 11:42
    116029 (450 kr)
  • 17 maj 2018 kl. 11:42
    98481 (425 kr)
  • 16 maj 2018 kl. 18:02
    116029 (250 kr)
  • 13 maj 2018 kl. 16:10
    112738 (225 kr)
  • 13 maj 2018 kl. 16:10
    97885 (200 kr)
  • 13 maj 2018 kl. 16:10
    112738 (200 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 08:51
    97885 (150 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 07:01
    97969 (125 kr)
  • 11 maj 2018 kl. 19:54
    97885 (100 kr)