149214

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, etsning, signerad

Bud: 2 600 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 70/125. 40x26cm.

  • 27 maj 2020 kl. 20:58:05
    129547 (2 600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:57:57
    90034 (2 500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:57:57
    129547 (2 500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:56:00
    90034 (2 100 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:55:52
    97046 (2 000 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:55:52
    90034 (2 000 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:55:32
    97046 (1 600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:55:32
    90034 (1 500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:55:25
    97046 (1 350 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:55:25
    90034 (1 300 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:36:13
    97046 (1 100 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:36:13
    129952 (1 050 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 18:43:25
    97046 (1 000 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 18:43:25
    129952 (950 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 16:21:51
    97046 (900 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 16:21:51
    129952 (850 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 16:04:47
    97046 (800 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 16:04:47
    129952 (750 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 16:03:59
    97046 (550 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 16:03:59
    129952 (500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 09:41:37
    129952 (425 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 09:41:37
    106532 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 09:41:29
    106532 (325 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 09:41:29
    129952 (300 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 07:26:13
    106532 (125 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 20:24:34
    97046 (100 kr)