149192

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, "Bröderna", olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 500 kr

Signerad S.Wallin. 100x62cm.

  • 27 maj 2020 kl. 20:01:51
    131565 (600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:01:26
    127104 (550 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:01:26
    131565 (550 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:00:56
    127104 (500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:00:56
    131565 (475 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:00:45
    127104 (450 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:00:45
    131565 (425 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:46:29
    127104 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:17:05
    131565 (375 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:16:48
    111603 (350 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:16:47
    131565 (325 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 18:42:18
    111603 (300 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 22:47:12
    131565 (275 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 22:46:55
    111603 (250 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 22:46:55
    131565 (250 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 22:46:45
    111603 (225 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 22:46:45
    131565 (200 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 19:27:33
    111603 (175 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 19:27:26
    114854 (150 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 19:27:26
    111603 (150 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 20:51:57
    114854 (125 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 20:05:34
    111603 (100 kr)