140071

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 17/1800-tal, olja på duk

Bud: 1 150 kr
Slutar 23 februari 19:56
Utropspris: 3 500 kr

66x81cm. Uppfodrad på senare duk. Slitage, krackelyr samt färgbortfall.

  • 14 februari 2020 kl. 20:24:27
    125602 (1 150 kr)
    93355 (1 100 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 00:24:47
    93355 (650 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 22:23:35
    117174 (600 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 22:23:14
    125602 (550 kr)
    117174 (550 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 22:23:01
    125602 (500 kr)
    117174 (475 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 22:22:56
    125602 (450 kr)
    117174 (425 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 22:22:52
    125602 (400 kr)
    117174 (375 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 16:04:43
    125602 (350 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:18:17
    116571 (325 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 13:33:22
    93256 (300 kr)
    125602 (300 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 21:58:15
    93256 (275 kr)
    93687 (250 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 19:13:41
    93256 (175 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 18:53:27
    117174 (150 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 17:13:31
    102941 (125 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 09:59:07
    93256 (100 kr)