125064

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 17/1800-tal

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 3 000 kr

Landskap med ruin samt fiskare. 83x88cm. Gulnad, mindre färgsläpp, krackelyr samt intryckning på duk.

  • 25 augusti 2019 kl. 20:15:52
    103408 (1 050 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:15:29
    111819 (1 000 kr)
    103408 (1 000 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:15:15
    111819 (950 kr)
    103408 (900 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:14:43
    111819 (850 kr)
    103408 (800 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 12:25:42
    111819 (750 kr)
    97241 (700 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 10:38:21
    111819 (650 kr)
    97241 (600 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 10:38:09
    111819 (550 kr)
    97241 (500 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 10:37:55
    111819 (475 kr)
    97241 (450 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 07:53:21
    111819 (425 kr)
  • 24 augusti 2019 kl. 17:33:33
    122617 (400 kr)
  • 24 augusti 2019 kl. 07:47:26
    119531 (375 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 16:44:15
    124298 (350 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 23:29:23
    117174 (325 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 23:29:20
    97885 (300 kr)
    117174 (275 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 23:29:17
    97885 (250 kr)
    117174 (225 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 23:29:14
    97885 (200 kr)
    117174 (175 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 23:29:07
    97885 (150 kr)
    117174 (125 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 19:36:01
    97885 (100 kr)