140067

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 1700-tal, olja på duk

Bud: 1 700 kr
Slutar 23 februari 19:48
Utropspris: 3 500 kr

69x94cm. Gulnad, omfattande krackelyr samt färgbortfall. Fläckar.

  • 14 februari 2020 kl. 20:26:17
    125602 (1 700 kr)
    93355 (1 600 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 00:26:01
    93355 (1 150 kr)
    125602 (1 100 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 16:04:14
    125602 (950 kr)
    116571 (900 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:17:08
    116571 (850 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:16:50
    93687 (800 kr)
    116571 (800 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 13:32:50
    93687 (750 kr)
    125602 (700 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 21:56:30
    93687 (650 kr)
    112463 (600 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:35:19
    112463 (550 kr)
    98511 (500 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 17:07:54
    98511 (375 kr)
    95908 (350 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 16:13:11
    98511 (325 kr)
    93256 (300 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 19:14:21
    93256 (150 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 18:52:49
    117174 (125 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 09:59:57
    93256 (100 kr)