114289

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 18/1900-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 500 kr

19x25,5cm. Slitage samt krackelyr.

  • 16 mars 2019 kl. 14:00:04
    120457 (175 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 14:00:04
    113844 (150 kr)
  • 14 mars 2019 kl. 19:38:40
    120457 (125 kr)
  • 6 mars 2019 kl. 15:51:23
    107728 (100 kr)