152236

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad

Bud: 225 kr
Utropspris: 500 kr

75x67cm.

  • 30 juni 2020 kl. 09:12:32
    113813 (225 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 19:33:06
    129804 (200 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 18:24:23
    113813 (175 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 12:27:52
    129804 (150 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 12:24:18
    113813 (125 kr)
  • 26 juni 2020 kl. 00:27:54
    129804 (100 kr)