203293

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, signerad

Bud: 100 kr
Avslutat 15 januari 20:10
Utropspris: 300 kr

Upplaga 41/100. 14,5x10cm.

  • 15 januari 2022 kl. 12:49:09
    144302 (100 kr)