153176

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Upplaga E.A. 35x44cm.

  • 8 juli 2020 kl. 10:20:35
    105126 (100 kr)