121415

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR färglitografi, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 46/172, 40x40cm. Spricka i glaset.

  • 15 juni 2019 kl. 10:26:20
    109982 (100 kr)