149205

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Upplaga E.A. 35x44cm.

  • 26 maj 2020 kl. 16:38:29
    131738 (125 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 19:54:24
    131603 (100 kr)