175109

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustlandskap, olja på duk, signerad

Bud: 900 kr
Avslutat 7 mars 21:43
Utropspris: 1 000 kr

92x111cm. Flertalet minimala hål.

  • 7 mars 2021 kl. 21:41:01
    93687 (900 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:40:53
    116250 (850 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:40:46
    93687 (800 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:40:43
    116250 (750 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:40:34
    93687 (700 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:40:34
    116250 (650 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:40:03
    116250 (600 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:39:58
    93687 (550 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:39:58
    116250 (550 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:39:53
    93687 (500 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:39:53
    116250 (475 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:38:57
    93687 (450 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:52
    116250 (425 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:47
    93687 (400 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:47
    116250 (400 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:40
    93687 (375 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:40
    116250 (350 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:34
    93687 (325 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:34
    116250 (300 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:27
    93687 (275 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 21:37:27
    116250 (250 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 13:53:03
    93687 (225 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 13:53:03
    126308 (200 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 04:10:52
    126308 (175 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 04:10:42
    121432 (150 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 04:10:42
    126308 (125 kr)
  • 5 mars 2021 kl. 20:03:24
    121432 (100 kr)