152261

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustmotiv, olja på duk, 1900-talets första del

Bud: 750 kr
Utropspris: 400 kr

31x36cm. Gulnad samt med färgsläpp.

  • 30 juni 2020 kl. 20:02:26
    117250 (750 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:01:05
    132635 (700 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:00:07
    117250 (650 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:58:37
    132635 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:58:37
    117250 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:57:00
    132635 (550 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:55:26
    117250 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:53:47
    132635 (475 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:53:38
    117250 (450 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:53:38
    132635 (450 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:53:27
    117250 (425 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:53:27
    132635 (400 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:53:07
    117250 (375 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 13:32:48
    132635 (350 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 13:31:03
    117250 (325 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 13:31:03
    132635 (300 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 13:30:07
    117250 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 13:30:07
    132635 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 10:35:29
    117250 (125 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 15:16:44
    132635 (100 kr)