204304

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap med vattenfall, olja på pannå, monogramsignerad

Bud: 150 kr
25 jan 19:42
Utropspris: 400 kr

22x18cm.

  • 16 januari 2022 kl. 23:15:08
    139986 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 19:18:41
    90329 (125 kr)
    101041 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:29:04
    90329 (100 kr)