152242

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Near Kew on Thames", olja på duk, 18/1900-tal

Bud: 1 900 kr
Utropspris: 2 000 kr

Signerad H. Stone. 24x58,5cm. Gulnad. Ramen med dekorbortfall.

  • 30 juni 2020 kl. 19:18:44
    93309 (1 900 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:18:32
    132707 (1 800 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:18:21
    93309 (1 700 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:18:21
    132707 (1 700 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:16:36
    93309 (1 400 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:16:36
    93355 (1 350 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:16:14
    93309 (1 300 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:16:14
    93355 (1 250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:46
    93309 (1 200 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:46
    93355 (1 150 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:31
    93309 (1 100 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:31
    93355 (1 050 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:23
    93309 (1 000 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:23
    93355 (950 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:07
    93309 (900 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:15:07
    93355 (850 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:14:58
    93309 (800 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:14:58
    93355 (750 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:14:29
    93309 (700 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:14:29
    93355 (650 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:12:53
    93355 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:12:53
    132635 (550 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 12:31:04
    93355 (500 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 22:54:10
    121884 (475 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:33:42
    132635 (450 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:33:42
    93355 (425 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 23:13:25
    93355 (300 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 23:13:25
    116501 (275 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 23:13:19
    93355 (250 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 23:13:19
    116501 (225 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 15:17:45
    93355 (200 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 15:17:45
    132635 (175 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 06:32:47
    93355 (150 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 21:15:45
    124298 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 18:29:57
    125602 (100 kr)