152246

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, år 1889, signerad

Bud: 475 kr
Utropspris: 1 500 kr

Signerad W.H Way. 30x45cm. Intryckning på duk samt lagning.

  • 30 juni 2020 kl. 19:20:35
    93355 (475 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 17:47:14
    119279 (450 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:29:09
    93355 (425 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:29:09
    119279 (425 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 14:42:14
    93355 (400 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 14:42:14
    119279 (375 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:58:28
    93355 (350 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:58:28
    119279 (325 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:57:58
    93355 (300 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:57:58
    119279 (275 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:57:43
    93355 (250 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:57:43
    119279 (225 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:57:36
    93355 (200 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 20:57:36
    119279 (175 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 06:31:01
    93355 (150 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 06:30:48
    90329 (125 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 06:30:48
    93355 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 21:41:14
    90329 (100 kr)