152997

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal

Bud: 2 000 kr
Utropspris: 2 000 kr

62 x 91 cm.

  • 7 juli 2020 kl. 21:16:08
    120238 (2 000 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:16:08
    93309 (1 900 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:14:48
    120238 (1 800 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:14:35
    93309 (1 700 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:14:19
    120238 (1 600 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:14:19
    93309 (1 600 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:13:37
    120238 (1 500 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:13:20
    93309 (1 450 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:13:16
    120238 (1 400 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:13:16
    93309 (1 350 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:13:10
    120238 (1 300 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:13:10
    93309 (1 250 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:12:11
    120238 (1 200 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:56
    95904 (1 150 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:56
    93309 (1 100 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:47
    95904 (1 050 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:47
    93309 (1 000 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:40
    95904 (950 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:40
    93309 (900 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:31
    95904 (850 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:10:31
    93309 (800 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 20:54:24
    95904 (750 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 01:51:38
    93355 (700 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 21:45:31
    121884 (650 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 23:42:48
    116501 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 12:58:32
    93355 (550 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 12:58:15
    115370 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 12:58:15
    93355 (500 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:37:09
    115370 (150 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:37:09
    90329 (125 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 11:57:42
    90329 (100 kr)