149199

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad a tergo

Bud: 150 kr
Utropspris: 500 kr

70x92cm. Signerad Constantin. Märken och mindre skador på duken.

  • 27 maj 2020 kl. 20:25:40
    90034 (150 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 01:12:26
    131579 (125 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 17:27:49
    130309 (100 kr)