152237

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bud: 125 kr
Avslutat 30 juni 19:06
Utropspris: 500 kr

67x99cm.

  • 29 juni 2020 kl. 22:52:09
    121884 (125 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:08:03
    128038 (100 kr)