152241

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bud: 425 kr
Utropspris: 400 kr

42x55cm.

  • 30 juni 2020 kl. 19:15:43
    132635 (425 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:14:07
    117250 (400 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:14:07
    132635 (400 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:13:40
    117250 (375 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:13:40
    132635 (350 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:13:27
    117250 (325 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:11:36
    99679 (300 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:11:36
    132635 (300 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:07:42
    99679 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:07:42
    132707 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:01:03
    99679 (225 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 22:53:38
    121884 (200 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 19:08:38
    111534 (175 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 22:57:10
    103504 (150 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 17:06:04
    90329 (125 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 17:06:04
    112278 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 21:40:39
    90329 (100 kr)