165501

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
Avslutat 24 november 20:38
Utropspris: 500 kr

Daterad -35. 59x49cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:36:07
    101861 (100 kr)