114270

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 600 kr

58x99cm. Mindre gulnader och fläckar.

  • 16 mars 2019 kl. 19:01:28
    100370 (600 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01:19
    94973 (550 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01:19
    100370 (550 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01:08
    94973 (500 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01:08
    100370 (475 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:57:23
    94973 (450 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:57:23
    99679 (425 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:56:25
    94973 (275 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:56:25
    99679 (250 kr)
  • 2 mars 2019 kl. 00:33:34
    94973 (150 kr)
  • 2 mars 2019 kl. 00:33:34
    110076 (125 kr)
  • 1 mars 2019 kl. 15:14:35
    94973 (100 kr)