114270

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 600 kr

58x99cm. Mindre gulnader och fläckar.

  • 16 mars 2019 kl. 19:01
    100370 (600 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01
    94973 (550 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01
    100370 (550 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01
    94973 (500 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:01
    100370 (475 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:57
    94973 (450 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:57
    99679 (425 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:56
    94973 (275 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 17:56
    99679 (250 kr)
  • 2 mars 2019 kl. 00:33
    94973 (150 kr)
  • 2 mars 2019 kl. 00:33
    110076 (125 kr)
  • 1 mars 2019 kl. 15:14
    94973 (100 kr)