121392

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bud: 400 kr
Utropspris: 1 000 kr

68 x 80 cm.

  • 17 juni 2019 kl. 18:53:21
    93246 (400 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:53:21
    90063 (375 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:53:08
    93246 (250 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:53:08
    90063 (225 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 20:35:48
    93246 (100 kr)