121392

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
Slutar idag 19:42
Utropspris: 1 000 kr

68 x 80 cm.

  • 11 juni 2019 kl. 20:35:48
    93246 (100 kr)