149204

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

62x39cm. Lös i ramen, färgbortfall, skador samt krackelyr.

  • 17 maj 2020 kl. 17:12:57
    115370 (100 kr)