152249

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk

Bud: 600 kr
Utropspris: 400 kr

25x28cm. Krackelyr samt färgsläpp.

  • 30 juni 2020 kl. 19:37:14
    121385 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:35:28
    98468 (550 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:34:57
    132707 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:34:57
    98468 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:34:22
    132707 (475 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:33:42
    98468 (450 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:32:57
    121385 (425 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:32:57
    98468 (400 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:32:08
    121385 (375 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:30:11
    98468 (350 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:30:11
    132707 (325 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:29:37
    132707 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:29:37
    98468 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:27:48
    98468 (175 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 22:55:34
    126411 (150 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 22:55:34
    121884 (150 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 17:30:34
    126411 (125 kr)
  • 19 juni 2020 kl. 15:58:50
    102136 (100 kr)