154398

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på kartong, 1800-tal, monogramsignerad

Bud: 650 kr
Slutar 30 augusti 19:18
Utropspris: 3 000 kr

36x28cm. Troligtvis senare montage. Bär märken efter tidigare ram. Viss krackelyr.

  • 30 juli 2020 kl. 17:46:00
    101861 (650 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 11:53:43
    133569 (600 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 09:35:07
    101861 (550 kr)
  • 25 juli 2020 kl. 08:02:15
    132741 (500 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 15:14:38
    101861 (475 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:16:34
    119463 (450 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:27
    101861 (425 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:23
    93256 (400 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:23
    101861 (400 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:19
    93256 (375 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:19
    101861 (350 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:15
    93256 (325 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:14
    101861 (300 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:10
    93256 (275 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:33:10
    101861 (250 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 16:05:54
    93256 (225 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 16:05:54
    119463 (200 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 10:16:41
    93256 (175 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 20:56:37
    101861 (150 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:42:22
    119463 (125 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 22:54:02
    91847 (100 kr)