153007

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, monogramsignerad B.H

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

56 x 75 cm. Färgbortfall på tavlans mitt.

  • 7 juli 2020 kl. 19:08:57
    96108 (150 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 21:46:26
    121884 (125 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 10:37:29
    96108 (100 kr)