114278

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR olja på pannå, monogramsignerad

Bud: 275 kr
Utropspris: 400 kr

29x38cm

  • 16 mars 2019 kl. 07:23:24
    120651 (275 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 07:23:24
    121432 (250 kr)
  • 13 mars 2019 kl. 08:11:00
    120651 (225 kr)
  • 13 mars 2019 kl. 08:11:00
    121432 (200 kr)
  • 11 mars 2019 kl. 16:30:18
    120651 (175 kr)
  • 9 mars 2019 kl. 12:58:02
    121432 (150 kr)
  • 8 mars 2019 kl. 17:01:47
    93699 (125 kr)
  • 1 mars 2019 kl. 21:44:13
    93507 (100 kr)