203282

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad

Bud: 150 kr
Avslutat 15 januari 19:48
Utropspris: 500 kr

Signerad Bendelius. 78,5x59cm.

  • 14 januari 2022 kl. 13:16:59
    129485 (150 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 21:38:58
    90920 (125 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 18:06:19
    147338 (100 kr)