178407

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad

Bud: 350 kr
Avslutat 10 april 21:14
Utropspris: 300 kr

Bildmått 24 x 13 cm.

  • 10 april 2021 kl. 09:44:37
    101041 (350 kr)
  • 10 april 2021 kl. 09:44:28
    119076 (325 kr)
  • 10 april 2021 kl. 09:44:28
    101041 (325 kr)
  • 8 april 2021 kl. 10:56:30
    119076 (300 kr)
  • 8 april 2021 kl. 10:56:30
    133920 (275 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:27:38
    133920 (250 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:47:24
    119076 (225 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:47:16
    133920 (200 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:47:16
    119076 (200 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:47:09
    133920 (175 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:47:09
    119076 (150 kr)
  • 3 april 2021 kl. 11:49:42
    133920 (125 kr)
  • 30 mars 2021 kl. 08:31:31
    119076 (100 kr)