149195

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

54x64cm. Fläckar samt skador/bortfall på ramen.

  • 14 maj 2020 kl. 17:27:39
    130309 (125 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:27:42
    90466 (100 kr)