149200

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR olja på papp, 1800-tal

Bud: 200 kr
Utropspris: 500 kr

50x69cm. Bucklig, gulnad, med hål samt med färgbortfall.

  • 23 maj 2020 kl. 22:15:33
    110076 (200 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 22:15:33
    131237 (175 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 19:10:52
    110076 (125 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 17:27:58
    130309 (100 kr)