179041

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på träskiva, 1800-tal, signerad

Bud: 1 150 kr
Avslutat 13 april 21:13
Utropspris: 1 500 kr

36x51cm. Märken på pannå. Defekter på ram, samt dekorbortfall.

  • 13 april 2021 kl. 21:11:30
    125602 (1 150 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:06:13
    93575 (1 100 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:06:05
    125602 (1 050 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:06:05
    93575 (1 050 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:05:56
    125602 (1 000 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:05:56
    93575 (950 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:05:48
    125602 (900 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:05:48
    93575 (850 kr)
  • 12 april 2021 kl. 08:42:31
    125602 (800 kr)
  • 12 april 2021 kl. 08:42:31
    90639 (750 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:29
    90639 (700 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:23
    125602 (650 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:23
    90639 (650 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:18
    125602 (600 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:18
    90639 (550 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:10
    125602 (500 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:10
    90639 (475 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:03
    125602 (450 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:57:03
    90639 (425 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:58
    125602 (400 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:58
    90639 (375 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:53
    125602 (350 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:53
    90639 (325 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:48
    125602 (300 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:48
    90639 (275 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:42
    125602 (250 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:42
    90639 (225 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:35
    125602 (200 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:56:35
    90639 (175 kr)
  • 9 april 2021 kl. 09:03:49
    125602 (150 kr)
  • 9 april 2021 kl. 09:03:49
    90329 (125 kr)
  • 1 april 2021 kl. 16:45:42
    90329 (100 kr)