149193

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

Daterad 1936. 63x93cm. Dukskador.

  • 14 maj 2020 kl. 17:27:09
    130309 (100 kr)