152245

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, St Petri tårar, olja på duk

Bud: 700 kr
Utropspris: 500 kr

Skrivet à tergo San Pietro in lacrime samt otydlig signatur. 23 x 18 cm. Viss krackelyr. Oramad.

  • 30 juni 2020 kl. 16:15:08
    130867 (700 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 16:15:08
    123646 (650 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:22:54
    123646 (600 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:22:42
    97109 (550 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:22:42
    123646 (550 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 17:14:29
    97109 (475 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 17:14:22
    130867 (450 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 17:14:22
    97109 (450 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 17:14:14
    130867 (375 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 17:14:14
    97109 (350 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 21:50:09
    130867 (325 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 21:49:54
    123646 (300 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 21:49:54
    130867 (300 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 21:49:39
    123646 (275 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 21:49:39
    130867 (250 kr)
  • 26 juni 2020 kl. 17:49:23
    123646 (225 kr)
  • 26 juni 2020 kl. 00:40:35
    97109 (200 kr)
  • 23 juni 2020 kl. 22:28:43
    123646 (175 kr)
  • 23 juni 2020 kl. 22:28:43
    111669 (175 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 13:10:20
    123646 (150 kr)
  • 19 juni 2020 kl. 18:36:22
    125657 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 22:03:16
    123646 (100 kr)