204288

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vattenfall, kopia efter Riddersparre, olja på duk

Bud: 100 kr
25 jan 19:10
Utropspris: 500 kr

58x82cm. Omfattande krackelyr.

  • 16 januari 2022 kl. 23:13:20
    139986 (100 kr)