149201

OIDENTIFIERD KONSTNÄR, olja på trä, signerad, Italien

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 300 kr

19,5x9,5cm. Färgbortfall.

  • 27 maj 2020 kl. 20:33:23
    110813 (1 050 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:32:49
    129952 (1 000 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:32:49
    110813 (950 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:30:50
    129952 (900 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:30:35
    110813 (850 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:30:19
    129952 (800 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:30:19
    110813 (750 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:30:07
    129952 (700 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:29:09
    110813 (650 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:29:09
    129952 (600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:28:49
    129952 (550 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:28:49
    110813 (500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:28:26
    110813 (425 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:27:59
    110215 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:27:59
    129952 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:54:03
    110215 (325 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:53:38
    129952 (300 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:53:38
    110215 (300 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 15:37:38
    129952 (250 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 15:37:38
    98730 (225 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 09:38:53
    129952 (200 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 04:25:44
    108733 (175 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 04:25:36
    91140 (150 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 04:25:36
    108733 (125 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:30:07
    91140 (100 kr)