153006

OIDENTIFIREAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 400 kr

72 x 60 cm.

  • 5 juli 2020 kl. 21:47:47
    121858 (125 kr)
  • 3 juli 2020 kl. 12:37:49
    109308 (100 kr)