121383

OKÄND KONSTNÄR "Grillby", olja på pannå, Gåramålning

Bud: 700 kr
Slutar idag 19:24
Utropspris: 1 200 kr

1900-talets första hälft. 55x72cm.

  • 16 juni 2019 kl. 23:54:49
    93355 (700 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:17:15
    102329 (650 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 06:23:15
    93355 (600 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 23:29:47
    102329 (550 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 07:03:03
    97885 (500 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 07:03:03
    102329 (500 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 07:02:56
    97885 (475 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 07:02:56
    102329 (450 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 20:46:57
    97885 (425 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 20:46:57
    102329 (400 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 20:46:50
    102329 (325 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 20:46:50
    97885 (300 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 21:43:51
    102329 (100 kr)