149210

OLLE OLSSON HAGALUND, färglitografi, signerad

Bud: 1 100 kr
Utropspris: 2 000 kr

Upplaga 359/360. 36x52,5cm. Något vågigt papper.

  • 27 maj 2020 kl. 20:46:17
    124269 (1 100 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 18:04:14
    101041 (1 050 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 14:35:58
    124269 (1 000 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 11:57:07
    101041 (950 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 11:55:58
    124269 (900 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 11:55:58
    101041 (850 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 11:55:41
    124269 (800 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 11:55:41
    101041 (750 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 17:40:56
    124269 (700 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:56:59
    101041 (650 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:56:52
    131237 (600 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:56:52
    101041 (550 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:56:46
    131237 (500 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:56:46
    101041 (475 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:56:40
    131237 (450 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:56:40
    101041 (425 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 22:16:57
    131237 (400 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:53
    101041 (375 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:44
    115370 (350 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:44
    101041 (325 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:37
    115370 (300 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:37
    101041 (275 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:30
    115370 (250 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:30
    101041 (225 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:23
    115370 (200 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 14:10:23
    101041 (175 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 17:13:40
    115370 (150 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 10:51:46
    101041 (125 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 18:07:09
    102941 (100 kr)