154436

OMEGA, Genève, Ø34.5mm

Bud: 3 100 kr
Slutar 30 augusti 20:34
Utropspris: 3 000 kr

Herrarmbandsur. Automatic. 1960-tal. Datum, stål, plexiglas, mörk urtavla. Startade vid testtillfället, går ej att ställa tid/datum. Repor samt slitage. 2019-bg94630 p15

  • 6 augusti 2020 kl. 02:09:00
    120682 (3 100 kr)
  • 6 augusti 2020 kl. 02:09:00
    133427 (3 100 kr)
  • 5 augusti 2020 kl. 16:45:44
    120682 (3 000 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 04:20:36
    133276 (2 900 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 23:46:00
    133272 (2 800 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 08:33:26
    120682 (2 700 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 08:33:26
    120210 (2 700 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 23:42:56
    120682 (2 300 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 23:42:56
    94202 (2 200 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 22:08:01
    94202 (2 100 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 22:08:01
    120210 (2 000 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 22:07:49
    120210 (1 900 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 22:07:49
    94202 (1 800 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 07:54:06
    120210 (700 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 07:54:06
    123646 (650 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:40:21
    123646 (150 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:40:21
    123730 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 19:27:52
    123646 (100 kr)