173809

OMEGA, Herrarmbandsur, Ø36mm

Bud: 3 300 kr
Slutar 28 februari 19:00
Utropspris: 2 500 kr

Stål, sekundvisare, manuell. Bruksslitage, repor. Startade vid testtillfället.

  • 21 februari 2021 kl. 13:59:35
    119171 (3 300 kr)
    133455 (3 200 kr)
  • 19 februari 2021 kl. 17:06:31
    133455 (3 100 kr)
  • 19 februari 2021 kl. 17:04:27
    120210 (3 000 kr)
    133455 (2 900 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 16:05:13
    120210 (2 800 kr)
    133455 (2 700 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 09:05:09
    133455 (2 600 kr)
    120210 (2 500 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 00:12:51
    120210 (1 800 kr)
    135906 (1 700 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 00:12:27
    120210 (1 600 kr)
    135906 (1 500 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 00:12:08
    120210 (1 050 kr)
    135906 (1 000 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 00:11:36
    120210 (200 kr)
    135906 (175 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 23:21:56
    120210 (150 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 22:51:47
    90329 (125 kr)
    90948 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 18:10:24
    90329 (100 kr)