154426

OMEGA, Seamaster, Ø36mm

Bud: 4 400 kr
Avslutat 30 augusti 20:14
Utropspris: 3 000 kr

Herrarmbandsur. Automatic. 1950-tal. Startar ej. Repor samt slitage. 2019-bg94630 p17

  • 14 augusti 2020 kl. 17:26:17
    120210 (4 400 kr)
    118799 (4 300 kr)
  • 6 augusti 2020 kl. 22:24:36
    118799 (4 200 kr)
  • 5 augusti 2020 kl. 16:45:12
    120682 (4 100 kr)
  • 5 augusti 2020 kl. 16:45:06
    118799 (4 000 kr)
  • 5 augusti 2020 kl. 16:45:06
    120682 (3 900 kr)
  • 5 augusti 2020 kl. 16:44:57
    118799 (3 600 kr)
  • 5 augusti 2020 kl. 16:44:57
    120682 (3 500 kr)
  • 30 juli 2020 kl. 11:14:27
    118799 (3 200 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 23:42:01
    120210 (3 100 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 23:42:01
    120682 (3 100 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:40
    120210 (2 100 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:40
    133024 (2 000 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:22
    120210 (1 600 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:22
    133024 (1 500 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:14
    120210 (1 250 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:14
    133024 (1 200 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:04
    120210 (950 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 12:10:04
    133024 (900 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 07:53:20
    120210 (650 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 01:20:19
    133024 (600 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 01:20:19
    123646 (550 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 23:02:52
    123646 (325 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 23:02:52
    90948 (300 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:41:25
    123646 (275 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:41:25
    123730 (250 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 19:27:31
    123646 (100 kr)