121120

ORIENTALISK TALLRIK, Kina, 17/1800-tal, porslin

Bud: 0 kr
Utropspris: 500 kr

Diameter 25.5cm. Nagg.

  • 16 juni 2019 kl. 19:14:34
    93277 (125 kr)
  • 7 juni 2019 kl. 17:02:12
    97885 (100 kr)