121121

ORIENTALISK TALLRIKAR, 17/1800-tal, porslin

Bud: 350 kr
Utropspris: 600 kr

Diameter 23cm. Nagg.

  • 16 juni 2019 kl. 19:16:07
    93355 (350 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 19:16:07
    93277 (325 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 01:17:14
    93355 (300 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 00:24:52
    90329 (200 kr)
  • 8 juni 2019 kl. 23:51:08
    93355 (150 kr)
  • 8 juni 2019 kl. 17:33:38
    104446 (125 kr)
  • 7 juni 2019 kl. 17:01:33
    97885 (100 kr)