121122

ORIENTALISK TALLRIKAR, 17/1800-tal, porslin

Bud: 350 kr
Utropspris: 600 kr

Diameter 23cm. Nagg.

  • 16 juni 2019 kl. 19:16:59
    93355 (350 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 19:16:59
    93277 (325 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 01:17:49
    93355 (300 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 01:17:49
    97885 (200 kr)
  • 8 juni 2019 kl. 23:50:40
    93355 (225 kr)
  • 8 juni 2019 kl. 19:06:22
    97885 (200 kr)
  • 8 juni 2019 kl. 19:06:15
    97885 (150 kr)
  • 7 juni 2019 kl. 17:01:47
    97885 (100 kr)