132016

PÄLSBOA, grå mink, 1900-tal

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 800 kr

Längd med svansar ca 217 cm. Mindre bruksslitage.

  • 15 november 2019 kl. 17:45:24
    124198 (1 000 kr)
  • 15 november 2019 kl. 17:45:08
    116714 (950 kr)
    124198 (900 kr)
  • 15 november 2019 kl. 17:30:16
    116714 (700 kr)
    124198 (650 kr)
  • 14 november 2019 kl. 20:35:43
    124198 (550 kr)
    109450 (500 kr)
  • 14 november 2019 kl. 20:15:19
    109450 (425 kr)
  • 10 november 2019 kl. 16:56:29
    124198 (400 kr)
  • 8 november 2019 kl. 08:11:32
    90549 (375 kr)
    109450 (350 kr)
  • 7 november 2019 kl. 18:17:17
    109450 (275 kr)
  • 7 november 2019 kl. 18:00:31
    126531 (250 kr)
  • 7 november 2019 kl. 18:00:09
    90549 (225 kr)
    126531 (225 kr)
  • 6 november 2019 kl. 20:04:25
    90549 (200 kr)
    90329 (175 kr)
  • 6 november 2019 kl. 19:54:21
    90329 (150 kr)
  • 6 november 2019 kl. 19:28:17
    109450 (125 kr)
  • 6 november 2019 kl. 18:18:52
    117174 (100 kr)